Акція для переможців

Вигідна пропозиція від веб-студії KING SIGHT

 

Фахівці веб-студії KING SIGHT не дарма довго працювали над оптимізацією інтерфейсу власного сайту – в результаті ресурс вийшов ще більш корисним, пізнавальним і візуально привабливим. Цю подію вирішено відзначити стартом вигідної акційної пропозиції, дія якої обмежується двотижневим строком – з 15 по 30 листопада 2019 року.

Знижка на створення сайту – відмінний шанс для зльоту

Суть акції полягає в наступному: кожен бажаючий, починаючи з 15.11 має прекрасну можливість замовити розробку сайту з 30% знижкою. Професіонали веб-студії KING SIGHT створять будь-який тип веб-ресурсу, а покупець при цьому значно заощадить. Акційна ціна діє для пакетів STANDARD+, OPTIMAL, EXCLUSIVE.

Акція на розробку сайту не поширюється на пакети послуг категорії STANDARD

 

Що потрібно від клієнта? Необхідно зробити всього один крок – вибрати відповідний формат сайту. Це може бути лаконічна візитка, розширений корпоративний портал, багатофункціональний інтернет-магазин або структурований і інформаційно насичений односторінковий лендінг-пейдж.

Оскільки пропозиція обмежена часовими рамками, то бажаючим скористатися шансом слід поквапитися – адже знижка діє до 30.11.2019 року включно. Зайшовши на сторінки порталу KING SIGHT, покупцеві, крім розробки сайту «під ключ», надається можливість замовити будь-які інші послуги – від просування, оптимізації та супроводу сайтів до роботи з соцмережами, наповнення ресурсу контентом, розробки логотипів і включення інших дизайнерських тонкощів.

Зв’язатися з професіоналами нашої студії можна по телефону +38(073)022-73-00, а також за допоиогою електронної пошти – kingsightstudio@gmail.com, месенджерів Viber або WhatsApp , чи популярних соціальних майданчиків Facebook и Instagram. Заглянувши до вкладок «Галерея» і «Отзывы», ви складете чітке уявлення про успішну роботу майстрів веб-студії KING SIGHT.

Замовляйте сайт по знижці – не пропустіть персональну вигоду!