Акція «Кохані зацінять»

У вас паморочиться погляд, а серце стукає швидше звичайного? Не дивно – адже попереду День Святого Валентина – час всіх закоханих планети! Це особлива дата, коли люди поспішають висловити щирість своїх почуттів, активно замовляють і купують подарунки, прагнуть виглядати прекрасно, записуючись на б’юті-процедури.

Відчуваєте, чим це загрожує? Правильно – великим прибутком!

Веб-студія KING SIGHT, як завжди, йде в ногу з часом, тому підготувала «смачну» пропозицію для людей, які працюють в наступних сферах:

  • Салонах краси або в якості самостійного майстра (манікюр, перукарське мистецтво, нарощування вій, візаж, перманентний макіяж);
  • Масажних кабінетах;
  • Косметологічних і фітнес-центрах;
  • Спа-салонах;
  • Магазинах подарунків;
  • Сувенірних крамницях;
  • Кафе і ресторанах.

Що ж KING SIGHT пропонує вам, дорогі замовники?

Суть акції проста і зрозуміла: з 15 по 31 січня замовивши розробку, реконструкцію або оптимізацію сайту, або створення рекламної пропозиції клієнт, задіяний в зазначених вище сферах, гарантовано отримає 20% знижку. Ви не тільки заощадите, але і значно підвищите трафік власного веб-ресурсу, а відповідно, і ефективність бізнесу.

Поспішайте – пропозиція дійсна лише два тижні!

 

Детальніше дізнатися ціну питання можна за посиланням – http://kingsight.com.ua/poslugy. А як же якість? Сумніви марні – наші роботи завжди виглядають гідно, свіжо і актуально! Ознайомитися з галереєю виконаних проектів можна на сайті студії за посиланням – http://kingsight.com.ua/pryklady, там же розміщені реальні відгуки клієнтів – http://kingsight.com.ua/vidguky. Вони підтверджують – нам можна довіряти! Кредо KING SIGHT – унікальність, відповідальність, професіоналізм!

Зв’язатися з фахівцями веб-студії можна по телефону +38(073)022-73-00 , через Viber та WhatsApp, по e-mail, а також за допомогою месенджерів популярних соцмереж Facebook і Instagram.