Акція «Новорічний сюрприз»

Презентуйте собі сайт!

 

Гряде чарівний час, коли збуваються мрії, в келихах іскриться шампанське, а на крислатих ялинових гілках поблискує строкате конфетті. На Новий рік прийнято дарувати подарунки і робити приємні сюрпризи. Майстри студії KING SIGHT вирішили не відставати від цієї прекрасної традиції і сформували для своїх клієнтів ексклюзивну пропозицію. З 16 грудня стартує вигідна акція на розробку сайту, тому поспішайте скористатися шансом значно здешевити витрати по запуску власного веб-ресурсу.

Акційна ціна – преміальна якість

Новий рік – не тільки очікуване усім світом свято, але і пора активних закупівель товарів і послуг, час наведення краси, вибору нарядів і сервірування розкішних столів. Саме в цей період потенційні покупці шукають сайти-продавці, здатні задовольнити їх маркетинговий інтерес.

З 16 по 31 грудня стартує акція, яка надає можливість кожному бажаючому отримати 20% знижку при замовленні розробки сайту. Акція поширюється на пакети STANDARD +, OPTIMAL, EXCLUSIVE (крім категорії STANDARD).

Завдання клієнта – вибрати відповідний формат інтернет-порталу. Для гідного представлення в Мережі досить сайту-візитки, якщо потрібно створити багатофункціональний веб-ресурс, ідеальним рішенням стане корпоративний портал. Щоб ефективно здійснювати продаж товарів, необхідний інтернет-магазин, а будь-які послуги, акції або пропозиції успішно проанонсує грамотно складений лендінг.

Час акції обмежений – знижка на створення сайту триватиме всього два тижні. Якщо Ви зацікавились, варто поспішити

 

Щоб ознайомитися з роботами наших веб-майстрів, ласкаво просимо до вкладки «Галерея». На сайті також доступні відгуки клієнтів KING SIGHT, які не скупляться на похвалу і заохочення. Замовляйте сайт по знижці, зателефонувавши за номером телефону +38(073)022-73-00 , Viber або WhatsApp, а також написав в месенджери Facebook або Instagram. У нашій веб-студії є ще один зручний канал зв’язку – електронна пошта kingsightstudio@gmail.com.

Акційний сайт – 100% виконання новорічних бажань!