Акція «Робота до Нового року»

Підготовка до свята – на відмінно!

 

Зовсім скоро в кожен будинок постукає улюблене свято, щорічно обіцяє багаті подарунки, незабутні враження, довгоочікувані подорожі і веселі забави. Новий рік, пахне ароматними імбирними пряниками і запашними ялиновими гілками – гаряча пора для представників великого, малого та середнього бізнесу.

Саме тому веб-студія KING SIGHT з 1 грудня вирішила організувати привабливу акцію, що дозволяє налаштувати і запустити рекламу напередодні різдвяних свят набагато дешевше, ніж зазвичай. Хочете, щоб ваші послуги стали ще більш затребувані, а товар буквально зникав з полиць – заявіть про себе вчасно!

Акція на рекламу сайту: злови новорічний бум!

Суть акції полягає в наступному: з 1 по 15 грудня 2019 року передбачається 30% зниження вартості розміщення реклами. Цей стратегічний хід дозволить значно підвищити відвідуваність сайту, збільшити відсоток продажів товарів або послуг, ефективно звернути на себе увагу цільової аудиторії, виділившись серед величезної кількості конкурентів. Якщо вас зацікавила приваблива ціна питання, то переходіть і дізнавайтеся необхідні деталі – натисніть тут.

Поспішайте – знижка на рекламу триватиме лише півмісяця!

 

Акційна ціна дозволить практично наполовину знизити витрати на рекламу, що складе досить відчутну суму. Користі акція принесе чимало – саме в період новорічно-різдвяних свят стартують розпродажі, формуються спокусливі пропозиції для клієнтів, складаються маркетингові схеми з метою підвищити продажі і оптимізувати прибутковість бізнесу.

Професіонали KING SIGHT відмінно знають свою справу, тому реклама органічно представить ваш сайт, вигідно виділивши його у відповідній ніші. Телефонуйте в нашу студію по телефону +38(073)022-73-00, пишіть в месенджери Facebook і Instagram, звертайтесь до спеціалістів по Viber або WhatsApp та за допомогою e-mail kingsightstudio@gmail.com – в будь-якому випадку ви отримаєте вичерпну консультацію і слушну пораду. Скласти уявлення про KING SIGHT можна по великій галерії наших рабіт і численним відгукам.

Реклама по знижці – кращий подарунок до свят!