Оберіть відповідний тип сайту


img29

Сайт-візитка

Найбільш популярний формат. Складається з декількох сторінок, функціонально простий. Є візитною карткою фірми і знайомить клієнтів з описом самої фірми, її пропозиціями, послугами і цінами

View more
img29

Корпоративний

Необмежена кількість сторінок, розширений функціонал. Більш детальний формат, ніж сайт-візитка. Головне завдання - вразити клієнта і надати вичерпну інформацію

View more

Розробка сайтів: інвестуй в майбутнє

Грамотна розробка сайту – вагомий внесок у процвітання улюбленої справи. З його допомогою можна значно поліпшити продажи, створити новий бізнес або оптимізувати вже існуючий, чітко заявити про себе цільовій аудиторії.

Доведено: компанії, котрі нехтують створенням власного сайту, втрачають до 25% потенційних клієнтів

Розробка сайтів: всім вийти з тіні!

Серед ключових переваг, які говорять на користь розробки сайтів, варто виділити:

  • Багатофункціональний офіс. Це обличчя фірми, яке першим побачить потенційний покупець. На сайті можна розмістити все, що потрібно для успішної роботи – інформаційний, довідковий або рекламний контент, структурований каталог товарів або послуг, контактні і геолокаційні данні.
  • Можливість розширення. Необхідно модернізувати дизайн або навігацію, розширити функціональне наповнення? В інтернет-просторі можливо все!
  • Збільшений кредит довіри. Якщо клієнт не може знайти реквізити компанії і ознайомитися з її діяльності в віртуальному форматі, то вотум довіри різко скорочується. А ваші конкуренти на своїх сайтах не дрімають – XXI століття, панове!
  • Цілодобовий доступ. Здійсніть мрію будь-якого роботодавця – продажу йдуть 24/7/365 днів в році без урахування вихідних і свят. У реальному житті це неможливо, а на інтернет-сайті – будь ласка!
  • Широке охоплення аудиторії. У віртуального офісу немає прив’язки щодо локації – ваша торгова площадка – весь світ!

Висновок: професійна розробка сайтів – це особиста ЗМІ і міжнародний офіс на одному домені!