Приклади виконаних сайтів


Кейси, розміщені на сторінках KING SIGHT, переконливо демонструють, що всі, розроблені студією сайти, створені з урахуванням побажань замовників і виконані в сучасному, неповторному стилі.

Сайти різні важливі: вибирай формат правильно

Розробка сайту – єдине вірне рішення для просування власного бізнесу на просторах Мережі, активного залучення цільової аудиторії, демонстрації товарного різноманіття. Грамотно оформлений і структурований інтернет-ресурс підвищує довіру до компанії, збільшує її відвідуваність і, відповідно, прибуток.

Базовий набір: сайти на будь-який смак

Залежно від цілей і напрямів діяльності, фахівець порадить найбільш прийнятний варіант формату. Передбачається створення таких базових моделей:

  • Сайт візитка. Цей лаконічний варіант передбачає мінімум функцій, невелику кількість сторінок, має ознайомчу спрямованість (описується сфера діяльності фірми, її послуги, контактні дані);
  • Корпоративний сайт. Багатозадачна модель, що включає в себе складну ієрархічну структуру, максимально детальну інформацію про діяльність компанії, галерею демонстраційних матеріалів;
  • Сайт-каталог. Більш розширена його версія – інтернет-магазин. Являє собою докладний опис карток товарів з прайсами і фотографіями. На кожну позицію відводиться окрема сторінка. Каталог грамотно структурований;
  • Сайт-портфоліо. Цей формат призначений, перш за все, для візуального сприйняття. Тут розміщуються різнопланові зображення, барвисті макети проектів;
  • Landing Page. На єдиній сторінці представлена концентрована інформація, яку замовник вважає за потрібне донести до споживача. Розміщена найбільш зручно для сприйняття, грамотно і привабливо оформлена.

Кожен вид сайту дозволить домогтися різних цілей: спонукати клієнта зробити дзвінок, розширити його уявлення про товар або послугу, закликати до замовлення або купівлі.

Наявність базових кліше не означає, що не можна відійти від загальноприйнятого формату – нестандартні рішення вітаються!