Акція “BOOM-PRICE”

Райдужний весняний настрій, незважаючи на зовнішні обмеження, блискавично поширюється по планеті – хочеться жити, розвиватися і творити! Спеціально для тих, хто не сприймає стагнації і жадає активних дій, з 15 травня 2020 року стартує унікальна акція. Пропозиція поширюється абсолютно на всі послуги, що пропонуються студією KING SIGHT!

Універсальна акція: суть пропозиції

Подібної акції KING SIGHT ще не анонсувала: безпрецедентна пропозиція надає 30% знижку на ВСІ вектори діяльності веб-студії, включаючи послуги розробки, просування, реконструкції, оптимізації та рекламування сайтів. Акція починає діяти з 15 травня і триватиме до 31.05.

Замовивши послуги в комплексі, можна в експрес-режимі створити сайт і запустити ефективну рекламу, в результаті чого мережевий ресурс вже через тиждень вийде на лідируючі позиції пошукача

Пакети послуг: ще раз про користь власного сайту

Інтернет давно перетворився в глобальний маркетинговий майданчик, тому наявність веб-сайту для представника будь-якого напрямку бізнесу – не розкіш, а необхідність. Це віртуальний плацдарм, який виконує функції офісу, засобів комунікації, візитної картки, промоушн-платформи – словом, грамотний мережевий ресурс виведе бізнес на якісно новий рівень.

Послуги KING SIGHT поділяються на кілька пакетів, якими певний час можна користуватися з суттєвою знижкою.

Що пропонується в кожному з них?

  • Розробка сайтів. Послуга передбачає побудову мережевих ресурсів корпоративного типу, сайтів-візиток або інтернет-магазинів, каталогів. Також в рамках даного пакету розробляються лендінг-сторінки для лаконічного представлення товару, послуги та іншого.
  • Комплексне росування веб-ресурсу. Номінальна наявність сайту – половина справи. Далі завдання ускладнюється – фахівці зроблять так, щоб ресурс піднявся на високі позиції на сторінці пошукових систем – тоді сайт помітять користувачі і він почне приносити прибуток.
  • Професійна реклама. Google-промоушн у багато разів збільшує популярність сайту і оптимізує приплив клієнтів. Майстри KING SIGHT швидко і вміло зроблять ресурс помітним – це автоматично підвищує цінність згаданої акції, адже замовити створення рекламного оголошення прямо зараз обійдеться набагато дешевше.
  • Реконструкція сайтів. Редизайн мережевого ресурсу – необхідна процедура, що проводиться регулярно. Функціонуючий сайт періодично потребує оновлення контенту, очищення від непотрібних функцій, які гальмують його роботу, оновлення навігаційного алгоритму та інше.

Це основні пакети, які беруть участь в акції – з ними та іншими можна детальніше познайомитися у вкладці «Послуги».

Фахівці студії KING SIGHT не перший рік працюють в сфері створення і просування сайтів, в цьому можна переконатися, подивившись портфоліо кейсів та відгуки про компанію. Якщо ви вирішили скористатися вигідною послугою або професійною консультацією, звертайтесь за телефоном +38 (073) 022-73-00, дзвоніть та пишіть у Viber, WhatsApp, Telegram, Skype або в месенджери Facebook, Instagram. Також відправляйте листи на електронну пошту компанії kingsightstudio@gmail.com – спеціалісти незабаром зв’яжуться з вами!

Акція на всі послуги студії KING SIGHT – реальний шанс заощадити і обійти конкурентів!