Копірайтинг – написання продаючих текстів

Текстовий контент - основа наповнюваності веб-ресурсу і остаточний аргумент на користь переконання споживача до покупки товару або послуги. Важливість якісних текстів - складно переоцінити, тому на базі веб-студії KING SIGHT можна замовити копірайтинг від справжніх професіоналів.

Текст на замовлення - ключ до майбутнього прибутку!

Доведено, що без переконливої подачі інформації від сайту відвертається близько 30% потенційних клієнтів. З копирайтерами KING SIGHT цей сценарій ніколи не втілиться в життя - наші фахівці працюють оперативно, пишуть коротко і дохідливо, а інформацію подають «смачно».

Другою причиною замовити продаючий текст є той факт, що, не маючи відповідного контенту, ви напевно втратите цільових клієнтів - аудиторія пошукових систем навряд чи знайде ваш веб-ресурс серед сотень ідентичних. Секрет полягає в ключових фразах-запитах, які вміло і органічно інтегруються в СЕО-текст, а далі розпізнаються ботами.

Вартість тексту з ключами трохи вище за ціну звичайного контенту
Ціна написання тексту з ключами - 90 грн. за 1000 символів (без врахування пробілів).
Ціна написання текстів без ключових запитів - 70 грн. за 1000 символів

Текст на сайт - це каркас веб-ресурсу, його обличчя. У KING SIGHT трудяться фахівці, які розуміють важливість якісного лексичного наповнення, які виконують роботу непересічно, без використання автоматичних програм, тому всі статті унікальні, оригінальні, цікаві, насичені корисною інформацією і пізнавальні. Крім іншого, ми свято шануємо обумовлені терміни, оскільки цінуємо час нашого замовника. Отже, один з позитивних моментів співпраці з нашими копірайтерами - оперативність.

Вирішили замовити копірайт текстів? Тоді звертайтесь за телефоном +380730227300, а також дзвоніть на Viber або Whats App, пишіть на пошту kingsightstudio@gmail.com, в месенджер Facebook або дірект Instagram.

Тексти від KING SIGHT завжди потрапляють у ціль!